samen sporten is leuker en goed voor lijf en leden
Kent u het nog van vroeger het buitenspel "stoepranden" waarbij je met de bal op elkaars stoeprand moest gooien. Tegenwoordig is het een stuk moeilijker om dit te doen omdat er minder stoepranden zijn waar dit mogelijk is (er is geen stoprand aanwezig of maar aan een kant, of direct achter de stoeprand staan struiken). Gelukkig is er een oplossing. Kunststof stoepranden, speel jaar hiervoor bedoeld. Deze hebben wij aangeschaft en ze worden al volop door de diverse sportactiviteiten van de Poort gebruikt.
Heeft uw buurt ook geen stoepranden meer en wilt u ze ook graag aanschaffen? wij hebben ze aangeschaft via Alprovi.nl ze worden per stel van twee verkocht en er zijn zelfs speciale ballen voor.
Toestemming intrekken
Weet u zeker dat u de toestemming dat uw foto’s gebruikt morgen worden voor communicatie over Ik buurt mee! in wilt trekken?
Toestemming gebruik beelden
Bedankt voor het inleveren van uw verslag met foto’s! Wij vragen uw toestemming om de door u geüploade foto’s en/of plaatjes te gebruiken voor de communicatie over Ik buurt mee!. Bijvoorbeeld via de sociale media kanalen van Ik buurt mee! of van de gemeente. Of voor gebruik in de nieuwsbrief en/of e-mails over Ik buurt mee!.
Staan er personen herkenbaar op uw foto’s? Dan moeten ook zij ermee akkoord zijn dat de foto’s gebruikt worden.
- Initiatief uitgevoerd
- 20 mei 2021
- Organisator
- Buurthuis De Poort
- Locatie
- Krajicekveld
- Opgehaald bedrag
- € 1.181,85
Je bent aangemeld
We houden je vanaf nu op de hoogte.
Privacy instellingen
Privacy instellingen
Update privacyverklaring
We hebben onze privacyverklaring geüpdatet.
Als u verder wilt gaan, moet u akkoord gaan met de nieuwe privacyverklaring en een keuze maken uit de volgende opties:
Je bent nu uitgeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk uitgeschreven? Jezelf opnieuw inschrijven
Je bent nu ingeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk ingeschreven? Jezelf uitschrijven
Account aanmaken
Inloggen
Fijn dat u mee wilt doen aan Ik buurt mee!! Om dit te kunnen doen heeft u een account nodig en moet u ingelogd zijn.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Initiatief aanmelden
Om een initiatief aan te melden, moet je eerst inloggen met je account of een account aanmaken.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Aanvullende gegevens nodig
Je hebt nog niet alle verplichte persoonsgegevens ingevuld om een initiatief aan te kunnen melden. Wij missen nog jouw adres en/of telefoonnummer.
Account aangemaakt
Bedankt voor je aanmelding op Ik buurt mee!.
We hebben je een e-mail gestuurd met een bevestiging.
Heb je geen e-mail ontvangen? Kijk in je ‘spam’ of ‘ongewenste e-mail’ map. Staat de e-mail daar, verplaats hem dan naar je inbox. Zo weet je zeker dat je belangijke e-mails van Ik buurt mee! ontvangt.
Tips:
- Je kunt je gegevens een voorkeuren aanpassen via Mijn Profiel.
- Bij de veelgestelde vragen kun je lezen hoe Ik buurt mee! werkt.
- Op de contact pagina zie je wie je verder kan helpen als je vragen of hulp nodig hebt.