Opknappen moestuin

24 apr 2025 t/m 31 mei 2025

Mieke Veen

Groen en natuur
Ontmoeting
Opknappen van de buurt

Aanmelden als vrijwilliger









Bekijk de algemene voorwaarden

Mijn bijdrage wijzigen

Mijn bijdrage wijzigen

Mijn bijdrage intrekken

Mijn bijdrage intrekken

Een vraag stellen


Bekijk de algemene voorwaarden



€ 220,00 van € 220,00 gedoneerd afgerond
€ 0,00 nog nodig
100% bereikt
4 donaties
0 dagen te gaan
Bijdragen (4)
Bijdragen
Naam
Bijdrage
Datum
Anoniem € 184,85 24-04-25
Anoniem € 20,15 24-04-25
Anoniem € 7,50 23-04-25
Gerrie Hilhorst € 7,50 22-04-25

Initiatiefomschrijving

Het inloophuis Dieren is gevestigd in Verzamelgebouw Het Duynhuis aan de Van der Duyn van Maasdamstraat 63 in Dieren, een voormalig schoolgebouw.

Naast de activiteitenruimtes van onze VrijeTijdsVleugel hebben we op eigen terrein de beschikking over een moestuin, aan de kant van de Mr Troelstrastraat. Deze moestuin is een aantal jaren geleden aangelegd maar heeft nu een opknapbeurt nodig. In de moestuin proberen we groenten en kruiden te verbouwen die we kunnen gebruiken bij onze Open Eettafel die eenmaal per veertien dagen plaatsvindt en waar gemiddeld zo'n 32 mensen uit heel Dieren aan deelnemen. Daarnaast willen we meer bloemen planten waardoor er meer insecten worden aangetrokken, die weer een belangrijke voedselbron zijn voor de vogels. Zonder insecten verdwijnen ook de vogels. Planten, insecten en vogels dragen bij tot een leefbare omgeving in de redelijk versteende wijk Stenfert.

Voor wie

Van de verfraaiing van de moestuin kunnen niet alleen de bezoekers van het Duynhuis en de deelnemers aan de Open Eettafel genieten, maar ook de buren en de voorbijgangers.

Wanneer

donderdag 24 april 2025
zaterdag 31 mei 2025

Omschrijving van de plek

Het Inloophuis Dieren in het Verzamelgebouw Het Duynhuis

Begroting

Aantal Prijs p/s Omschrijving
10 € 12,00 zakken bemeste moestuingrond 40 liter
2 € 25,00 pakketten groentezaden
2 € 25,00 pakketten bloemenzaden

Vrijwilligers nodig voor

helpen met omspitten van de grond, verdere werkzaamheden in overleg met onze vrijwilligers van de moestuin

Middelen nodig

definitieve keus welke zaden moet nog worden gemaakt

Vragen?

Kijk of het antwoord bij 'veelgestelde vragen' staat

026 202 203 4

helpdesk@ikbuurtmee.nl

Nieuwsbrief

Houd mij op de hoogte van:


Aanvinken om belangrijke informatie over ikbuurtmee te ontvangen.
Aanvinken om informatie over nieuwe initiatieven van ikbuurtmee te ontvangen.

Privacyverklaring

Ik ga ermee akkoord dat mijn gegevens verwerkt worden zoals beschreven in de privacyverklaring versie 1.1.

Deel deze pagina

Vertel je buren over Ik buurt mee!