
Naam |
Bijdrage |
Datum |
---|---|---|
Anoniem | € 7,50 | 24-10-22 |
Anoniem | € 7,50 | 24-10-22 |
Anoniem | € 7,50 | 24-10-22 |
Ineke Holland | € 7,50 | 24-10-22 |
Anoniem | € 7,50 | 24-10-22 |
marjo peters | € 7,50 | 24-10-22 |
dick Jurriens | € 202,50 | 23-10-22 |
dick Jurriens | € 7,50 | 23-10-22 |
Anoniem | € 7,50 | 23-10-22 |
Lidi Verhoeven | € 7,50 | 23-10-22 |
Henk Hoevers | € 7,50 | 22-10-22 |
Anoniem | € 7,50 | 22-10-22 |
Anoniem | € 7,50 | 22-10-22 |
Anoniem | € 7,50 | 22-10-22 |
Een vraag stellen
Initiatiefomschrijving
Het Veerhuis in Rheden was voorheen een onderdeel van Rhederhof , dat is nu niet meer het geval. Sinds enkele jaren zijn het 55 plus appartementen. In de oude situatie was er een ruimte waar de bewoners gezaamlijk een kop koffie konden drinken en een spelletje, of een ander bezigheid konden doen.
De ruimte die hiervoor beschikbaar was is nu ook een appartement. Dus inpandig is er geen mogelijkheid om elkaar te ontmoeten.
Toch is er behoefte om elkaar te ontmoeten.
Met mooi weer zie je bewoners met stoelen slepen om elkaar te ontmoeten bij de ingang van het Veerhuis om hier te genieten van het voorjaarszonnetje en gezelligheid te vinden.
Ook buurtbewoners en bezoekers schuiven wel eens aan voor een praatje. Zo houden de bewoners de sociale contacten overeind. De bewoners hebben aangegeven dat zij, via dit initiatief, graag in aanmerking komen voor het plaatsen van een vaste bank bij de ingang van Het Veerhuis.
Voor wie
Bewoners en bezoekers Het Veerhuis in Rheden.
Omschrijving van de plek
Veerhuis Rheden
Begroting
Aantal | Prijs p/s | Omschrijving |
---|---|---|
1 | € 399,00 | Tuinbank 2.40 meter |
Middelen nodig
Aanschaf tuinbank
Nieuwsbrief
Privacy instellingen
Privacy instellingen
Update privacyverklaring
We hebben onze privacyverklaring geüpdatet.
Als u verder wilt gaan, moet u akkoord gaan met de nieuwe privacyverklaring en een keuze maken uit de volgende opties:
Je bent nu uitgeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk uitgeschreven? Jezelf opnieuw inschrijven
Je bent nu ingeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk ingeschreven? Jezelf uitschrijven
Account aanmaken
Inloggen
Fijn dat u mee wilt doen aan Ik buurt mee!! Om dit te kunnen doen heeft u een account nodig en moet u ingelogd zijn.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Initiatief aanmelden
Om een initiatief aan te melden, moet je eerst inloggen met je account of een account aanmaken.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Aanvullende gegevens nodig
Je hebt nog niet alle verplichte persoonsgegevens ingevuld om een initiatief aan te kunnen melden. Wij missen nog jouw adres en/of telefoonnummer.
Je account is aangemaakt!
Je kunt nu inloggen met je e-mailadres en opgegeven wachtwoord.
Je kreeg van ons een e-mail ter bevestiging van het aanmaken van je account. Heb je geen mail ontvangen? Wellicht is het mailtje dan in de spam/junk map gekomen.
Is dit ook niet het geval? Neem dan even contact met ons op via 026 202 203 4