Spellenclub Marathon
Naam |
Bijdrage |
Datum |
|---|---|---|
| Xavier Speelman | € 7,50 | 13-04-25 |
| Anoniem | € 7,50 | 13-04-25 |
| Daniël Scheeringa-M | € 7,50 | 12-04-25 |
| Anoniem | € 7,50 | 11-04-25 |
| W De Reus | € 7,50 | 09-04-25 |
| Anoniem | € 7,50 | 08-04-25 |
| Anoniem | € 7,50 | 08-04-25 |
| Anoniem | € 7,50 | 08-04-25 |
| Anoniem | € 7,50 | 07-04-25 |
| Serge Metselaar | € 7,50 | 07-04-25 |
| Anoniem | € 7,50 | 06-04-25 |
| Anoniem | € 7,50 | 06-04-25 |
| Anoniem | € 7,50 | 05-04-25 |
| Brian Buurstra | € 7,50 | 05-04-25 |
| Anoniem | € 7,50 | 05-04-25 |
| Anoniem | € 7,50 | 04-04-25 |
| Anoniem | € 7,50 | 02-04-25 |
| Lianne Gerth | € 7,50 | 02-04-25 |
| J.E. van Tol | € 7,50 | 02-04-25 |
| Anoniem | € 7,50 | 01-04-25 |
| Anoniem | € 7,50 | 01-04-25 |
| Anoniem | € 7,50 | 31-03-25 |
| Anoniem | € 7,50 | 31-03-25 |
| Anoniem | € 7,50 | 31-03-25 |
| Geert Overmars | € 7,50 | 31-03-25 |
| € 7,50 | 31-03-25 | |
| Kevin van Langen | € 7,50 | 31-03-25 |
Een vraag stellen
Initiatiefomschrijving
Spellenclub Dieren is opgericht met als doel mensen in de omgeving van Dieren met een passie voor kaart- en bordspellen samen te brengen. Bij onze spelavonden beleef je gezellige en uitdagende speelmomenten.
Als een jonge club, opgericht in 2022, groeien we snel en verwelkomen we nieuwe deelnemers met open armen om (gratis en vrijblijvend) langs te komen. Onze spelavonden worden georganiseerd in Grand Café Theothorne (Callunaplein 77, Dieren). We spelen iedere vrijdagavond van 19 tot 23 uur.
Één keer per jaar houden we een langere marathon sessie, zo rond de kerstvakantie. Ook dit jaar willen wij die weer organiseren. Iedereen is hier welkom om aan mee te doen. Wij merkten in het verleden echter dat het voor sommige mensen die nieuw zijn lastig is om hun weg te vinden op zo'n drukke dag.
Met dit initiatief hopen wij geld in te zamelen om enkele zaken voor onze club aan te schaffen. Wij willen shirts en enkele tafelkleden aanschaffen met ons logo er op. Zo hopen we dat mensen ons makkelijker weten te vinden op een bordspellen marathon of een van de andere speciale evenementen die wij organiseren.
Voor wie
Iedereen die geïnteresseerd is mag gratis deelnemen aan onze evenementen. Man/vrouw, jong/oud, iedereen is welkom. De meeste aanwezigen komen uit de eigen gemeente, maar we zien ook regelmatig deelnemers die van verder weg naar ons toe komen.
Via Ik Buurt Mee! hopen wij shirts op te halen die onze actieve vrijwilligers kunnen dragen bij speciale evenementen, evenals enkele andere zaken waarmee wij hopen iets laagdrempeliger te worden voor nieuwe bezoekers.
Omschrijving van de plek
Grand Café Theothorne
Begroting
| Aantal | Prijs p/s | Omschrijving |
|---|---|---|
| 6 | € 25,00 | Shirts/Polo's met bedrukking |
| 2 | € 25,00 | Tafelkleden in kleuren club logo |
Middelen nodig
De kledij zal in verschillende maten worden ingekocht en zullen bij voorkeur unisex zijn. We zullen alles primair voor de marathon aanschaffen, maar we zijn van plan om het voor veel meer evenementen te gebruiken en hopen dat alles meerdere jaren mee kan gaan.
Je bent aangemeld
We houden je vanaf nu op de hoogte.
Privacy instellingen
Privacy instellingen
Update privacyverklaring
We hebben onze privacyverklaring geüpdatet.
Als u verder wilt gaan, moet u akkoord gaan met de nieuwe privacyverklaring en een keuze maken uit de volgende opties:
Je bent nu uitgeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk uitgeschreven? Jezelf opnieuw inschrijven
Je bent nu ingeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk ingeschreven? Jezelf uitschrijven
Account aanmaken
Inloggen
Fijn dat u mee wilt doen aan Ik buurt mee!! Om dit te kunnen doen heeft u een account nodig en moet u ingelogd zijn.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Initiatief aanmelden
Om een initiatief aan te melden, moet je eerst inloggen met je account of een account aanmaken.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Aanvullende gegevens nodig
Je hebt nog niet alle verplichte persoonsgegevens ingevuld om een initiatief aan te kunnen melden. Wij missen nog jouw adres en/of telefoonnummer.
Account aangemaakt
Bedankt voor je aanmelding op Ik buurt mee!.
We hebben je een e-mail gestuurd met een bevestiging.
Heb je geen e-mail ontvangen? Kijk in je ‘spam’ of ‘ongewenste e-mail’ map. Staat de e-mail daar, verplaats hem dan naar je inbox. Zo weet je zeker dat je belangijke e-mails van Ik buurt mee! ontvangt.
Tips:
- Je kunt je gegevens een voorkeuren aanpassen via Mijn Profiel.
- Bij de veelgestelde vragen kun je lezen hoe Ik buurt mee! werkt.
- Op de contact pagina zie je wie je verder kan helpen als je vragen of hulp nodig hebt.